Когда лучше отдыхать в Крыму? (Крымские сезоны)

Общение на любые темы
Аватара пользователя
Камастра
Сообщения: 1843
Зарегистрирован: Пн июн 16, 2008 11:14
Откуда: Москва

Сообщение Камастра »

Олег, очень интересно, как там пляж под спасателями?? А то какие-то странные негативные отзывы, будто прошлогодний шторм весь пляж смыл- одни каменюки :shock:
Ольга

Damochka
Сообщения: 100
Зарегистрирован: Сб янв 28, 2012 5:46

Сообщение Damochka »

Смотрящий
Кто знает ,как водичка в НС,прогрелась?

Аватара пользователя
kanfetka
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пн ноя 25, 2013 3:34
Откуда: херсон
Контактная информация:

Сообщение kanfetka »

Мені здається краще сього відпочивати в липню- серпню, погода тобі найкраща, і жарко і добре одночасно, бо море дає прохолоду. в інші пори року море холодне, звичайно як хтось любить то інша справа

Аватара пользователя
Victor123
Сообщения: 5946
Зарегистрирован: Пт май 14, 2010 8:01
Откуда: Севастополь, когда-то город-регион...

Сообщение Victor123 »

Особисто я не дам точної поради, коли краще відпочивати в Криму. І ось чому. Ще 15-річним хлопцем я вперше побував у Сочі і вперше зрозумів, що таке Чорне море. З тих часів не тільки влітку, а й взимку, у січні і лютому, відпочивав саме у Сочі. Але не нехтував і Кримом, де вперше побував, коли був учнем випускного класу. Що тоді запам'яталося: холодна в морі вода, Бахчисарай, Чуфут-Кале, не повірете, але Байдарські ворота і Байдарский перевал, де цілу годину чекали, але так і не дочекалися у ресторані "Шалаш" невідомих мені тоді чебуреків...
Не повірете, але вперше я пройшов пішки з Судака до Нового світу далі, до гроту Шаляпіна і Царського пляжу, в лютому-місяці, і зовсім не вічував, що це - лютий... Зараз там ніхто не ходить пішки, тільки їдуть і їдуть... Шкода...
Ось основна теза: Крим - це дещо особливе, це півострів, який фактично є посередині Чорного моря і це море не просто суттєво впливає на клімат, це море змінює все!
Друга теза: в Криму треба вміти ОРГАНІЗУВАТИ свій відпочинок. Саме так: організувати. І тоді Вам добре буде і в листопаді, і в січні, і в липні...
І якщо все співпало: море, гори, печери, здоров'я, наснага, можливості, здоровий глузд та оптимізм, то краще Криму нічого не знайдеш...
Я так думаю... Я маю право так думати, тому що був не тільки на Чорному та Азовському морях, не тільки на Балатоні або Гарда, не тільки на Середземному, Балтийському та Червоному морях, а й в Індійському та Тихому океанах... Наснаги та здоров'я!
15.10 я СВОЮ ветку закрыл. Зачем? Сезон-2017 закончен, Сезон-2018 опять не удался... На 17.10 - было 1 272 000 просмотров! На 10.11.17 - 1 281 380! На 01.07.18 - 1 424 000!

Факел
Сообщения: 380
Зарегистрирован: Пн апр 04, 2011 10:29
Откуда: Краснознаменск

Сообщение Факел »

Victor123
как Вы правы про организацию!)) Действительно, отдых надо продумывать, прорабатывать заранее, отталкиваясь от исходных данных того или иного места/времени, и тогда не будет разочарования. Хотя, не всем подходит такой режим "сам себе аниматор"...

Аватара пользователя
Victor123
Сообщения: 5946
Зарегистрирован: Пт май 14, 2010 8:01
Откуда: Севастополь, когда-то город-регион...

Сообщение Victor123 »

Да, Вы правы...
Где нибудь в Сан-Франциско, Хургаде или Анталии за Вас легко подумают и предложат по адекватным или почти адекватным ценам. В Крыму все же надо чуть-чуть больше подумать, потому как существует разнобой в уровне затрат на отдых россиян (как правило, без тормозов) и украинцев на отдых. Но, если хорошо организовать, то отдых получится лучше. Ведь все знают, что главная проблема в Крыму - это сервис и организация... Успехов в отдыхе!
15.10 я СВОЮ ветку закрыл. Зачем? Сезон-2017 закончен, Сезон-2018 опять не удался... На 17.10 - было 1 272 000 просмотров! На 10.11.17 - 1 281 380! На 01.07.18 - 1 424 000!

Ответить